Hoofd Sponsoren

Activiteiten
oktober 2017
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
alle activiteiten »

Andere Sponsoren


 
Schema oud papier ophalen 2017-2018

Onderstaand treffen jullie het schema aan voor de periode augustus 2017 t/m juli 2018.  Noteer de datum alvast in jullie agenda, zodat Andy onnodig belwerk bespaard blijft. Ben je eventueel toch verhinderd, wees dan zo sportief en regel zelf een vervanger in plaats van Andy met jouw probleem op te zadelen !!!

Let op!!!! 12.30 uur aanwezig zijn bij Agro Tuin en Dier. 

 Schema 2017-2018:  zie lees verder


Bijeenkomst 12.30/12.45 uur bij Agro Tuin en Dier op de Rijksweg te Mamelis:
Andy Vanwersch: Tel: 06-10816496

 

5 AUG. 2017   6 JAN. 2018   2 JUN. 2018
Tristan Janssen   Kevin van Tilburg   Remon Plummen
Cerdy Smeets   Guido Deliege   Brian Schösser
Maurice Claessens   Harold Gulpen    
         
2 SEPT. 2017   3 FEB. 2018   7 JUL. 2018
Erno Loo   Emiel Scheijen   Tom Hamers
Andy Nikkel   Maurice Baggen   Kevin Bouwens
         
7 OKT. 2017   3 MRT. 2018    
Michel de La Haye   Ivo Deckers    
Marc Dohmen   Mark Kusters    
         
         
4 NOV. 2017   7 APR. 2018    
Mick Bleser   Didier God    
Bas Houben   Marc Dohmen    
         
2 DEC. 2017   5 MEI. 2018    
Ron van de Voort   Morris Moonen    
Russel Roscios   Rick L'Homme    
         
« terug03 juli 2017

De laatste reactie(s):

Bekerindeling Vijlen 2 Groep 2 Poule 34: BMR 2 – SV Hulsberg 2 – Neerbeek 2

03-09-2017 Vijlen 2 – SV Hulsberg 2 om 11.00 u
10-09-2017 Neerbeek 2 – Vijlen 2 om 9.45 u
17-09-2017 BMR - Vijlen 2 om 11.30 u

Competitie-indeling Vijlen 2 2017 - 2018
Reserve 4e klasse 02
- Schinveld/Arx ICT 2 12:00
- RKMVC 2 11:00
- KVC Oranje 2 11:30
- Abdissenbosch 2 12:00
- SV Simpelveld 2 11:00
- Laura/Hopel Comb 3 09:30
- RKHBS 3 11:00
- Vijlen 2 11:00
- RKTSV 2 11:00
- Heksenberg 2 12:15
- Bekkerveld 3 11:30
- SV Geuldal 2 12:00




Competitie-indeling Vijlen 3 2017 - 2018
Reserve 6e klasse 04
- RKSVB 2 10:00
- ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 11:00
- Laura/Hopel Comb 4 10:00
- Sportclub'25 3 10:00
- Vijlen 3 11:00
- RKTSV 4 12:15
- WDZ 4 10:00
- V.V. Schaesberg 4 11:00
- Rood Groen LVC'01 3 11:00
- KVC Oranje 4 09:30
- Chevremont 5 10:00
- RKMVC 4 11:00

 

Ga naar het prikbord »