Hoofd Sponsoren

Activiteiten
oktober 2017
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
alle activiteiten »

Andere Sponsoren


 
Competitie schema seizoen 2017 - 2018

Beste leden, 

 

Onder lees verder is het complete competitieschema van Seizoen 2017 - 2018 te vinden.

Beker/Competitieprogramma Vijlen 1, 2 en 3  2017/2018  
Vijlen 1   Vijlen 2   Vijlen 3  
Bekerprogramma    Bekerprogramma   Bekerprogramma  
3-sep Vijlen-Haanrade 14.30 u Vijlen 2-SV Hulsberg 2  11.00 u Vrij  
10-sep Kerkrade-W-Vijlen 14.30 u Neerbeek 2- Vijlen 2 09.45 u Vrij  
17-sep Vijlen-KVC Oranje 14.30 u BMR 2-Vijlen 2 11.30u Vrij  
             
Competitieprogramma   Competitieprogramma   Competitieprogramma
24-sep FC Gulpen-Vijlen 14.30 u Vijlen 2 - Schinveld 2 11.00 u RKTSV 4 - Vijlen 3 12.15 u
1-okt Vijlen-I.B.C.'03 14.30 u KVC Oranje 2 - Vijlen 2 11.30 u Vijlen 3-KVC Oranje 4 11.00 u
8-okt Willem 1-Vijlen 14.30 u Vijlen 2-RKHBS 3  11.00 u LHC 4 -Vijlen 3 10.00 u
15-okt Vijlen-Sibbe 14.30 u LHC 3 -Vijlen 2 09.30 u Vijlen 3-Sportclub 3 11.00 u
22-okt Vijlen-RKMVC 14.30 u Beker   Beker  
29-okt SV Nyswiller-Vijlen 14.30 u SV Geuldal 2 - Vijlen 2 12.00 u Vijlen 3-WDZ 4 11.00 u
5-nov Vijlen-SNC'14 14.30 u Vijlen 2 - Simpelveld/ZW 2 11.00 u RKMVC 4 - Vijlen 3 11.00 u
12-nov Inhaal/Beker   Vijlen 2 - Bekkerveld 3 11.00 u Schaesberg 3-Vijlen 3 11.00 u 11.00 u
19-nov SCG-Vijlen 14.30 u RKMVC 2-Vijlen 2 11.00 u Vijlen 3 - RKSVB 2 11.00 u
26-nov Geertruidse.B-Vijlen 14.30 u Vijlen 2 - Heksenberg 2 11.00 u Simpelv/ZW 3-Vijlen 3 11.00 u
3-dec Vijlen-RKUVC 14.30 u Abdissenbosch 2 - Vijlen 2 12.00 u Vijlen 3-Chevremont 5 11.00 u
10-dec Partij-Vijlen 14.30 u Vijlen 2 - RKTSV 2 11.00 u Rood Groen 3-Vijlen 3 11.00 u
17-dec Vijlen-Geulsche B. 14.30 u Inhaal/Beker   Inhaal/Beker  
24-dec vrij   vrij   vrij  
      t/m vrij   vrij   vrij  
21-jan vrij   vrij   vrij  
28-jan FC Bemelen-Vijlen   vrij   vrij  
4-feb Vijlen-FC Gulpen   Inhaal/Beker   Inhaal/Beker  
11-feb Inhaal/Beker   vrij   vrij  
18-feb Inhaal/Beker   Inhaal/Beker   Inhaal/Beker  
25-feb Sibbe-Vijlen 14.30 u Vijlen 2 - LHC 3 11.00 u Sportclub 3 - Vijlen 3 10.00 u
4-mrt Vijlen-Willem 1 14.30 u RKHBS 3 - Vijlen 2 11.00 u Vijlen 3 - LHC 4  11.00 u
11-mrt SNC'14-Vijlen 14.30 u Simpelveld/ZW 2 - Vijlen 2 11.00 u Vijlen 3-RKMVC 4 11.00 u
18-mrt Vijlen-SV Nyswiller 14.30 u Vijlen 2 - SV Geuldal 2 11.00 u WDZ 4 -Vijlen 3 10.00 u
25-mrt RKMVC-Vijlen   Heksenberg 2 - Vijlen 2 12.15 u Vijlen 3-Simpelv/ZW 311.00 u 11.00 u
1-apr Vijlen-SCG   vrij   vrij  
8-apr I.B.C.'03-Vijlen 14.30 u Vijlen 2 - KVC Oranje 2 11.00 u KVC Oranje 4-Vijlen 3 09.30 u
15-apr Vijlen-FC Bemelen 14.30 u Schinveld 2 - Vijlen 2 12.00 u Vijlen 3 - RKTSV 4 11.00 u
22-apr RKUVC-Vijlen 14.30 u Vijlen 2 - RKMVC 2 11.00 u RKSVB 2 - Vijlen 3 10.00 u
29-apr Inhaal/Beker   Inhaal/Beker   Inhaal/Beker  
6-mei Inhaal/Beker   Inhaal/Beker   Inhaal/Beker  
13-mei Vijlen-Geertruidse B. 14.30 u Bekkerveld 3- Vijlen 2 11.30 u Vijlen 3-Schaesberg 3 11.00 u
20-mei Geulsche B.-Vijlen 14.30 u Vijlen 2 - Abdissenbosch 2 11.00 u Chevremont 5-Vijlen 3 10.00 u
27-mei Vijlen-Partij 14.30 u RKTSV 2 - Vijlen 2 11.00 u Vijlen 3-Rood Groen 3 11.00 u
3-jun Nacompetitie   Nacompetitie   Nacompetitie  
10-jun Nacompetitie   Nacompetitie   Nacompetitie  
17-jun Nacompetitie   Nacompetitie   Nacompetitie  
« terug04 september 2017

De laatste reactie(s):

Bekerindeling Vijlen 2 Groep 2 Poule 34: BMR 2 – SV Hulsberg 2 – Neerbeek 2

03-09-2017 Vijlen 2 – SV Hulsberg 2 om 11.00 u
10-09-2017 Neerbeek 2 – Vijlen 2 om 9.45 u
17-09-2017 BMR - Vijlen 2 om 11.30 u

Competitie-indeling Vijlen 2 2017 - 2018
Reserve 4e klasse 02
- Schinveld/Arx ICT 2 12:00
- RKMVC 2 11:00
- KVC Oranje 2 11:30
- Abdissenbosch 2 12:00
- SV Simpelveld 2 11:00
- Laura/Hopel Comb 3 09:30
- RKHBS 3 11:00
- Vijlen 2 11:00
- RKTSV 2 11:00
- Heksenberg 2 12:15
- Bekkerveld 3 11:30
- SV Geuldal 2 12:00




Competitie-indeling Vijlen 3 2017 - 2018
Reserve 6e klasse 04
- RKSVB 2 10:00
- ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 11:00
- Laura/Hopel Comb 4 10:00
- Sportclub'25 3 10:00
- Vijlen 3 11:00
- RKTSV 4 12:15
- WDZ 4 10:00
- V.V. Schaesberg 4 11:00
- Rood Groen LVC'01 3 11:00
- KVC Oranje 4 09:30
- Chevremont 5 10:00
- RKMVC 4 11:00

 

Ga naar het prikbord »