Hoofd Sponsoren

Activiteiten
februari 2019
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
       
alle activiteiten »

Andere Sponsoren


 
Bijgewerkt Competitie schema 2018-2019
Beker/Competitieprogramma Vijlen 1, 2 en 3  2018/2019      
               
  Vijlen 1   Vijlen 2   Vijlen/Rood-Groen 3  
  Bekerprogramma  Bekerprogramma   Bekerprogramma    
  Vijlen-WDZ 14.30 u Weltania 3-Vijlen 2 9.30 u Vrij    
  Keer-Vijlen 20.00 u Vijlen 2-FC Kerkr. West 11.00 u Vrij    
  Vijlen-SSA RKDFC 14.30 u Caesar 3-Vijlen 2 11.00 u Vrij    
               
Competitieprogramma   Competitieprogramma Competitieprogramma Veld
23-sep Berg'28-Vijlen 14.30 u SVME 2-Vijlen 2 11.00 u Vijlen/R 3-Geuldal 4 11.00 u Vijlen
30-sep Vijlen-Rimburg 14.30 u Vijlen 2-Keer 2 11.00 u Sportclub 3-Vijlen/R 3 10.00 u uit
7-okt Haanrade-Vijlen 14.30 u Eijsden 3-Vijlen 2 10.00 u Vijlen/R 3-WDZ 4 11.00 u Lemiers
14-okt Vijlen-Bemelen 14.30 u Vijlen 2-snipperdag 11.00 u RKMVC 4-snipperdag 10.00 u uit
21-okt SVA-Vijlen 14.30 u Inhaal/Beker   Inhaal/Beker    
25-okt SVA-Vijlen 19.30 u          
28-okt Vijlen-SNC'14 14.30 u Vijlen 2-Haslou 3 11.00 u RKHSV 3 -Vijlen/R 3 09.30 u uit
4-nov RKMVC-Vijlen 14.30 u Geusselt Sport 2-Vijlen 2 11.00 u Vijlen/R3-Voerendaal 5 11.00 u Vijlen
11-nov Inhaal/Beker   RKIVV 1-Vijlen 2 11.00 u Vijlen/R 3-Simp/ZW 3 12.00 u Lemiers
18-nov Vijlen-KCC'13 14.30 u Vijlen 2-Scharn 3 11.00 u RKIVV 2-Vijlen/R 3 11.00 u uit
25-nov FC Gulpen-Vijlen 14.30 u RKMVC 2-Vijlen 2 11.00 u Vijlen/R 3-RKSVB 3 11.00 u Vijlen
2-dec Vijlen-Partij 14.30 u Vijlen 2-Leonidas 2 11.00 u Eikenderv 3-Vijlen/R 3 10.45 u uit
9-dec Geertr. B.-Vijlen 14.00 u SCM 3-Vijlen 2 11.30 u Vijlen/R 3-Gulpen 3 11.00 u Lemiers
16-dec Vijlen-Sylvia 14.00 u Vijlen 2 - B.M.R. 2 11.00 u RKMVC 4 - Vijlen/R 3 10.00 u  
23-dec Inhaal/Beker   vrij   vrij    
30-dec vrij   vrij   vrij    
t/m vrij   vrij   vrij    
13-jan vrij   vrij   vrij    
20-jan RKSVB-Vijlen 14.30 u SCM 3 - Vijlen 2 11.30 u Inhaal/Beker    
27-jan Vijlen-RKMVC 14.30 u RKIVV 1-Vijlen 2 11.00 u RKMVC 4 - Vijlen/R 3 11.00 u  
3-feb KCC'13-Vijlen 14.30 u Vijlen 2-Scharn 3 11.00 u Vijlen/R 3-Gulpen 3 11.00 u Lemiers
10-feb Vijlen-Berg'28 14.30 u Vijlen 2 - SVME 2 11.00 u Geuldal 4-Vijlen/R 3 12.00 u  
17-feb Rimburg-Vijlen 14.30 u Keer 2-Vijlen 2 11.00 u Vijlen/R 3-Sportclub 3 11.00 u  
24-feb Vijlen-SVA 14.30 u Vijlen 2-RKIVV 1 11.00 u Simp/ZW 3-Vijlen/R 3 11.00 u  
3-mrt Carnaval   Carnaval   Carnaval    
10-mrt Inhaal/Beker   Vijlen 2 - B.M.R. 2 11.00 u Inhaal/Beker    
17-mrt SNC'14-Vijlen 14.30 u Scharn 3-Vijlen 2 10.00 u Vijlen/R 3-RKIVV 2 11.00 u Lemiers
24-mrt Vijlen-RKSVB 14.30 u Vijlen 2 - RKMVC 2 11.00 u RKSVB 3-Vijlen/R 3 10.00 u  
31-mrt Vijlen-Sylvia   Inhaal/Beker   Inhaal/Beker    
7-apr Sylvia-Vijlen 14.30 u Leonidas 2-Vijlen 2 12.00 u Vijlen 3/R3-Eikenderv3 11.00 u  
14-apr Vijlen-Geertr. B. 14.30 u Vijlen 2-SCM 3 11.00 u Gulpen 3-Vijlen/R 3 12.00 u  
22-apr Partij-Vijlen 14.30 u vrij   vrij    
28-apr Inhaal/Beker   Inhaal/Beker   Inhaal/Beker    
5-mei Inhaal/Beker   Haslou 3-Vijlen 2 12.45 u Vijlen/R 3-RKHSV 3 11.00 u Lemiers
12-mei Vijlen-FC Gulpen 14.30 u Vijlen 2-Geusselt Sport 2 11.00 u Voerendaal5-Vijlen/R3 10.00 u  
19-mei Vijlen-Haanrade 14.30 u Vijlen 2-Eijsden 3 11.00 u WDZ 4-Vijlen/R 3 10.00 u  
26-mei Bemelen-Vijlen 14.30 u BMR 2-Vijlen 2 11.45 u Vijlen/R 3-RKMVC 4 11.00 u  
2-jun Nacompetitie   Inhaal/Beker   Inhaal/Beker    
9-jun Nacompetitie   Nacompetitie   Nacompetitie    
16-jun Nacompetitie            
               
  Bijgewerkt t/m 22 december 2018          
« terug14 januari 2019

De laatste reactie(s):

Na de desastreuze nederlaag tegen Mechelen van afgelopen zondag en de vo.gende degradatiekraker tegen TSV voor de deur was de trainingsopkomst van twee maar matig......
 

Ga naar het prikbord »